TRANSPORT SANITARNY

Prywatny Dom Opieki Familia

Transport sanitarny w Centrum Opieki Familia Łódź

Dużą część Podopiecznych naszego domu opieki stanowią osoby niepełnosprawne, które nie poruszają się samodzielnie. Dbając o kompleksowy i najwyższy standard opieki a także komfort i bezpieczeństwo naszych Mieszkańców „Centrum Opieki FAMILIA” współpracuje od początku działalności z firmą „DASMED” Transport Medyczny, która zapewnia naszym Podopiecznym profesjonalny, pewny i tani transport sanitarny na terenie Łodzi i całego kraju.

Transport Medyczny DASMED

Transport Medyczny DASMED to zespół młodych, dynamicznych osób, które z pełnym profesjonalizmem, bezpiecznie i szybko przewiozą chorą osobę we wskazane miejsce dbając przy tym o Jej zdrowie, komfort i zadowolenie.

Z usług Transportu Medycznego DASMED korzystają nasi Mieszkańcy przewożeni na specjalistyczne konsultacje, badania, w czasie świąt, kiedy odwiedzają rodziny i we wszystkich innych sytuacjach, kiedy w podróży potrzebna jest fachowa opieka.

Współpraca z firmą DASMED zapewnia naszym Podopiecznym usługi na najwyższym poziomie, a nam gwarantuje, że pacjent punktualnie i bezpiecznie zostanie przewieziony do celu.

Dla naszych Mieszkańców preferencyjne warunki finansowe.